לקוחותינו ממליצים

מאירוביץ׳ יחסי ציבור

לקוחות ממליצים עלינו

"משרד אורי מאירוביץ' יחסי ציבור מנהל עבור אוטוטוקס בשנים האחרונות פעילות יחסי ציבור שכוללת ניהול קמפיינים בינלאומיים סביב תערוכות, השקת מוצרים, הכרזות על שותפויות אסטרטגיות וגיוסי הון, וניהול קשרים הכוללים שיחות ומפגשים עם עיתונאים ואנליסטים בארץ ובחו"ל. התוצאות שהשגנו עד כה היו טובות מאד והניבו באופן עקבי חשיפה משמעותית לחברה. העבודה המשותפת עם מאירוביץ' וצוותו לאורך הדרך מצוינת, לכן אני ממליץ בשמחה על מאירוביץ' וצוותו"
יניב סולקס
סמנכ"ל פיתוח עסקי ושיווק, חברת Autotalks
משרד מאירוביץ' יחסי ציבור הוביל השקה מוצלחת של קרן Magenta Venture Partners בתחילת 2019, בעיתונות הכלכלית בעברית בישראל ובעיתונות באנגלית בישראל וברחבי העולם. במהלך העבודה התרשמנו מההבנה העמוקה של אורי מאירוביץ' בתעשיות ההון סיכון וההיי טק ויכולתו של אורי וצוותו ליצור ולתקשר עבורנו מסרים מדויקים ביותר, שהניבו חשיפה שיצרה אימפקט משמעותי עבור הקרן שלנו בקהילת ההיי-טק.
אורי ישראלי
שותף ומנהל, קרן הון סיכון Magenta Venture Partners
"משרד מאירוביץ' יחסי ציבור מנהל את יחסי הציבור של Puls בישראל מהקמת החברה בשנת 2015. העבודה של מאירוביץ' יחסי ציבור הניבה חשיפה נהדרת בכל ערוצי המדיה הכלכליים והמקצועיים המובילים בישראל וקידמה את מטרותינו השיווקיות מול קהלי היעד שלנו בישראל. בין היתר, יזם מאירוביץ' עבורנו חשיפות משמעותיות בגלובס, דה מרקר, כלכליסט, מוסף "ממון" של ידיעות אחרונות וגיקטיים. אורי מנהל את יחסי הציבור תוך תיאום הדוק ועדכון שוטף שלנו ומספק לנו תחושה שאנחנו נמצאים בידיים טובות, מקצועיות ואמינות"
איתי הירש
מייסד משותף ומנכ"ל Puls
"עברנו לעבוד עם משרד מאירוביץ' לאחר ניסיון לא מוצלח עם חברות יח"צ גדולות ומכובדות שלא הביאו תוצאות. השינוי היה מדהים, אורי וצוות משרדו נרתמו במלוא הכח לעבודה ומספקים כבר מספר שנים תוצאות הרבה יותר ממה שקיווינו וציפינו. אורי והצוות שלו באים לעבוד, ודואגים להפעיל את הגורמים השונים בחברת OneHourTranslation על מנת לקדם את פעילות היח"צ ושהתוצאות ימשיכו לזרום. העבודה מול אורי והצוות שלו מקצועית, עניינית וממוקדת בניגוד להרבה חברות יח"צ אחרות שיצא לי לעבוד איתן בעבר"
עופר שושן
מנכ"ל חברת התרגומים One Hour Translation
"אורי מאירוביץ' וצוות משרדו ניהלו עבורנו קמפיין יחסי ציבור מדהים להשקת המטען של mobeego בארץ ובעולם. הצוות ניהל קמפיין יחסי ציבור ב- 9 שפות בו זמנית ויצר כמויות יוצאות דופן של חשיפות תקשורתיות איכותיות במדיה כתובה ומשודרת בישראל, אירופה, אמריקה ואסיה. כ- 3 חודשים לאחר ההשקה הבינלאומית, ניסינו להדביק את קצב הביקוש שנוצר כתוצאה מהעבודה המקצועית של מאירוביץ' מול המדיה בישראל ובעשרות מדינות נוספות ברחבי העולם. אנו ממליצים בחום על משרד מאירוביץ' יחסי ציבור"
איתי חסיד
מייסד משותף mobeego
"אורי מאירוביץ' מספק שירותים לחברת סינופסיס בישראל כאיש יחסי הציבור המקומי החל משנת 2004. אורי מלווה כל פרויקט בצורה מקצועית ויעילה, תוך הפעלת שיקול דעת רב בבחינה, הכוונה והתאמת הפרויקט לעיתונות הרלוונטית ובקידום יחסי הציבור של החברה. אורי מביא ערך רב בזכות הקשרים עם העיתונות הכלכלית והמקצועית, היוזמה והנמרצות, והיכולת של צוות המשרד להביא לחשיפה ברמה גבוהה בעיקר כשמדובר בנושאים טכנולוגיים מורכבים"
אהוד לוונשטיין
מנהל מרכז המכירות של סינופסיס בישראל
"אורי מאירוביץ' מעניק בשנים האחרונות למשרד פאהן קנה ושות' Grant Thornton ולחברות הבנות שירותי ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור ברמה גבוהה מאוד. החשיפה שיזם מאירוביץ' עבור הפירמה בעיתונות הכלכלית, והקשר שנוצר בתבונה מול העורכים והכתבים הרלבנטיים, הם תוצאה של יחסי ציבור ויעוץ תקשורתי המורכבים מחשיבה אסטרטגית, מתכנון מוקפד ומביצוע ללא דופי. בדרך ההתנהלות, בקשר ובליווי הצמוד, הנהלת המשרד רואה במאירוביץ' חלק ממערך השיווק של הפירמה"
רו"ח מיקי בלומנטל
שותף מנהל בפירמת רואי החשבון פאהן קנה ושות' Grant Thornton

מגיע לך יח״צ
הרבה יותר טוב!

הכניסו פרטים ונחשוב יחד על
אסרטגיית היח״צ שלכם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן